Máte vcelku čerstvou známost a přemýšlíte, kam se vydat na společné výlety? Zvolte formu road tripu. Poznáte se dokonale. Zjistíte, zda s daným člověkem máte společnou řeč i smysl pro humor v situacích, které vám cesta nachystá.

Stačí vlastní auto jako pojízdný hotel

Pro road trip nepotřebujete objednávat hotely, nebo se spoléhat na letecké společnosti. Vše, co budete potřebovat, je vaše vlastní auto. Střešní stan vám pomůže se ubytovat kdykoliv a kdekoliv, vestavba do aut promění zavazadlový prostor v pojízdnou kuchyňku a dokonale uspořádaný prostor, ve kterém máte vždy vše po ruce. Samozřejmostí je homologace všech prvků. Vestavba je vždy plně homologovaná a je tvořena na míru každému vozidlu. Hurá na první cestu!

Stačí vlastní auto jako pojízdný hotel

Kam to bude? Ti odvážnější si zkontrolují své cestovní dokumenty a pojistí se do zahraničí. Vyjedou libovolným směrem tam, kam je to táhne. Pokud se ale necítíte na dálavy, udělejte si radost jízdou po tuzemsku. Můžete objevovat nádherné zámky a hrady, přírodní úkazy i jedinečná místa po celé naší zemi. Nudit se rozhodně nebudete. Váš vlastní hotel vás doveze, kam si budete přát.

Itinerář a pravidla? Na to zapomeňte

Road trip má jediné pravidlo: „Žádná pravidla neexistují.“ Nemusíte si tvořit body na své cestě, nemusíte dopředu znát, kde budete trávit noc. Nechte tomu volný průběh a užívejte si pohled do přírody. Každá cesta je cílem. Přejete si hltat kilometry? Můžete. Nebo sjeďte na vedlejší cestu a zastavujte třeba každých dvacet kilometrů, abyste si dali něco dobrého, prošli se po návsi, nebo se pobavili s místními. Road trip je o svobodě a volnosti.

Při spontánním výletu vyvstanou běžné situace, které budete společně řešit. Ukázala se vaše drahá polovička v tom nejlepším světle? Máte výborného parťáka pro život. Road trip vše prověří.

https://pixabay.com/cs/photos/p%c5%99%c3%adroda-dobrodru%c5%bestv%c3%ad-cestovat-4346917/
Předchozí článekCo znamená nemovitost s věcným břemenem
Další článekJak se změnily české restaurace bez cigaret?