Krátí se čas, během kterého si školky a všechna předškolní zařízení musejí nainstalovat docházkový systém. Aplikace umožní lépe kontrolovat docházku dětí do školky, ale i vyhodnocovat platby i fakturace pro samotné vychovatele, hospodářky a účetní. Včasnou instalací si navíc vaše školka může polepšit, neboť na zřízení systému jsou poskytovány dotace.

Ušetřete si nervy, čas a finance, ať se můžete plnohodnotně věnovat dětem

Administrativa a byrokratické úkony se navzdory slibům našich zákonodárců neúměrně navyšují. Své o tom vědí lékaři, zdravotnický personál, úředníci, ale i provozovatelé dětských skupin, jeslí a mateřských školek. Nemluvě o školách základních a středních. Recepty, výkazy, kontroly, účetnictví, fakturace, daně, úlevy na daních, dovolené, nemocenské – už se vám také točí hlava z výčtu administrativních činností, který zdaleka není úplný? Co lze přičíst k dobru těm, již vymysleli ochranu osobních údajů, že v případě předškolních zařízení se v rámci této ochrany přistoupilo k digitalizaci údajů.

Končí zapisování docházky do knihy. Děti nebo jejich rodiče s pomocí čipu zaevidují přítomnost v zařízení a tím pro ně problém končí. Docházkový systém Dignus „očipovaného“ svěřence zaznamená a pro vychovatele a pedagogy je ihned jasné, kolik dětí absentuje a jaký počet je naopak přítomen. Z toho se dají vyvodit například výše plateb za školkovné, či v ročním souhrnu vydat potvrzení pro rodiče o úlevě na dani. Instalací docházkového systému je navíc školce umožněno dosáhnout na dotace. A protože peněz ve školství nikdy není dost, vždy se ušetřené částky mohou uplatnit pro pořízení herních prvků či k rekonstrukci hřiště a podobně. Díky sofistikovanému programu máte větší přehled o dětech i financích.

 

Předchozí článekŠkrabadla pro kočky s vytříbeným vkusem
Další článekPrsteny se safíry lahodí oku, potěší duši, zahřejí na srdci