Doba, kdy jsme byli nuceni jít kvůli zapalovači do trafiky, kde nebyl žádný výběr, je naštěstí pryč. Dnes si z pohodlí domova můžete vybírat ze široké škály zapalovačů, které vám padnou do oka i do ruky.

Pro všední dny

Neustále byste měli mít po ruce zapalovač, se kterým si poradíte za všech okolností – plnitelné plynové zapalovače jsou naprosto nekomplikované a v případě potřeby se dají snadno doplnit pomocí externího zdroje – pouze si pohlídáte požadovaný tvar trysky a můžete libovolně doplňovat. Na rozdíl od benzínových zapalovačů nepáchne a oceníte také dlouhou dobu, která uplyne, než jej vypotřebujete. V e-shopu si můžete vybírat ze stovek zapalovačů, přesně podle vašeho stylu.

Domácnost a outdoor

Pro podpalování plynových sporáků jsou ideální zapalovače s prodlouženou hlavní. Většinou bývají opatřeny piezo-elektrickou jiskrou a některé mají i dětskou pojistku. Pro outdoorové využití jsou vhodné kvalitní benzínové zapalovače – do těch nejlepších, například od firmy Zippo, která vyrábí zapalovače již od roku 1932, můžete v případě nouze dolít téměř jakoukoliv hořlavinu. Mít po ruce v pravou chvíli dobrý zapalovač se může stát velkou životní výhodou. Asi nemá smysl zmiňovat nízkou funkčnost sirek v případě průtrže mračen.

Stylový kousek

Každý kuřák ocení kvalitní kousek, který bude mít po ruce. Pořídit se dají například velmi stylové stolní zapalovače, které by neměly chybět u žádného kuřáka. Vhodným dárkem jsou i zapalovače v dárkovém balení, které zaujmou neotřelým designem i prvky navíc – kazety bývají doplněny například klíčenkou i propiskou ve stejném stylu. Vše vám e-shop doručí přímo na vámi zadanou adresu a ke každé objednávce dostanete dárek a slevový kupón na další nákup.

A co vy? Patříte mezi kuřáky nebo si budete pořizovat zapalovače pro domácnost či outdoorové aktivity?

Předchozí článekAlpské lyžování ve Špindlu – jak dopadne Ledecká nebo Vlhová?
Další článekOtevřete si svou vlastní franšízu a vnikněte do světa podnikání