Propagační předměty jsou předměty, které mají nenuceně a nevtíravě reprezentovat danou firmu nebo jednotlivce. Nezáleží na tom, jestli jste společnost, která má pod sebou 2000 zaměstnanců nebo jednotlivec, který se vydal na dráhu podnikání – jak se říká – na vlastní pěst. Tak či onak musíte získávat nové kontakty, navazovat známosti a oslovovat potencionální zájemce o spolupráci.

Reklamní předměty hovoří za vás

Mnohem lepší alternativou, nežli se někomu vnucovat, podbízet a vtírat, je vsadit na reklamní předměty, které tohle všechno odvedou za vás. Neostýchejte se nechat na nich tzv. špinavou práci a pouze těžte z jejich výsledků. A nemyslete si – ostatní to dělají taky! Jen se zamyslete, kolikrát někde narazíte na propisky, diáře, podložky pod myš a jiné předměty, které na sobě hrdě nesou jméno nebo název nějaké společnosti či jednotlivce. Tak proč to neudělat stejně, když jiní mohou taky?

Propagační předměty by vás měly vystihnout

Propagační předměty mohou mít jakoukoli podobu. V současné době můžete vybírat mezi více jak 4000 druhy nejrůznějších předmětů – ať už to budou psací potřeby, powerbanky, držáky na mobilní telefony, hodiny, diáře, klíčenky, přívěsky na klíče, notesy či těžítka nebo zkrátka cokoli jiného. Všechny produkty jsou skladem, takže je v případě potřeby můžete mít během pár dní u sebe. Chcete-li propagační předměty bez potisku, dorazí vám během 24-48 hodin. V případě předmětů s potiskem je dodací lhůta 7-14 dní od objednání.

Dárkové předměty neurazí

Budete-li pořádat nějakou akci, nezapomínejte na dárkové předměty. Můžete je účastníkům akce věnovat jako poděkování, že přišli a věnovali vám kousek svého volného času. Dárkové předměty mohou být maličkost, která neurazí, ale danému člověku dá jasně najevo, že vám na něm záleží. A dárek přece nikdy nikdo neodmítne, nemáme pravdu?

Předchozí článekBez odborníků na účetnictví to opravdu nepůjde!
Další článekOdborníci z ABAXU radí: Co s notebookem, když se nenabíjí?