Pokud potřebujete tisknout hodně a tisknout levně, je flexo tisk etiket nejlepší volbou. Flexo tisk etiket je typ přímého rotačního tisku, která je odlišuje od jiných tiskových technik. Flexo tisk je nejlepší volba na tisk velkých objemů a je ideální pro jakékoliv povrchy.

Výhody flexo tisku

Flexo tisk etiket je variací přímé rotační tisku. Flexo tisk etiket zahrnuje vtlačení vyvýšeného obrazu na flexibilní povrch, který umožňuje obraz „orazítkovat“ na různé materiály. Flexo tisk je všestranný způsob manipulace s velkoplošnou reprodukcí obrázků a textu.

Flexo tisk je kompatibilní s různými inkousty a může být použita na porézních i neporézních površích. Díky své univerzálnosti je flexografický tisk procesem, který se používá pro mnoho různých spotřebitelských a komerčních potřeb.

Tisk etiket na různé povrchy

Flexo tisk etiket může kromě tradičních tiskových barev na bázi rozpouštědel používat i inkousty na vodní, fluorescenční a metalické bázi. Flexo tisk se široce používá pro tisk etiket.

Flexo tisk je rychlý způsob tisku etiket

Flexo tisk etiket výrazně zkracuje dobu tisku. Při flexo tisku možné používat rychleschnoucí inkousty, což opět urychluje výrobu.

Flexo tisk je známá svou schopností udržet nepřetržitou výrobu, což z ní činí vynikající volbu pro velkoobjemovou práci.

Levný tisk etiket

Protože časy výroby, čištění a nastavení flexo tisku jsou mnohem rychlejší, přispívá to ke snížení celkových nákladů.

Reliéfní deska používaná ve flexografii může mít životnost několik milionů zobrazení, dokud bude nutná výměna. Plotny nejenže vydrží déle, ale i jejich výměna je levná. Protože v procesu flexo tisku je také méně kroků, ušetříte i peníze za mzdové náklady.

Předchozí článekPodnikáte a potřebujete půjčit na pár měsíců peníze?
Další článekOd navigace, až po odhalení, což způsobuje bolest krku. Mobilní aplikace můžete využít doslova na cokoliv