Air Bank vstoupila na trh v roce 2011 a od počátku se těšila velké oblibě. Přišla se zajímavým a do té doby netradičním konceptem, který se lišil a doposud liší především od velkých bankovních institucí. Jedná se o moderní banku, která se svým klientům snaží maximálně ušetřit čas množstvím operací, které lze učinit on-line.

Air Bank pochopila, že chodit každou chvíli do banky a čekat zde dlouhé minuty na vyřízení svého požadavku není pro většinu lidí efektivní. Nemá proto tolik poboček, zato ovšem většinu věcí lze vyřídit i on-line. A to nejen prostřednictvím počítače, ale také zdařilé mobilní aplikace. Ta je na Google Play hodnocena 4,8 body z celkových 5.

Nabídka Air bank

I přes netradiční a moderní přístup nabízí Air Bank všechno to, co člověk od banky očekává. Zájemci si mohou pořídit následující bankovní produkty:

  • běžný účet Air Bank
  • spořící účet Air Bank
  • půjčka od Air Bank
  • hypotéka Air Bank

Samozřejmostí je také konsolidace půjček a refinancování půjček. A ani kontokorent není problém. Co ale například Air Bank nenabízí, je spotřebitelský úvěr.

Air bank půjčka jednoduše

Ani kvůli schválení půjčky od Air Bank nemusí zájemce nikam chodit. Vše lze pohodlně zvládnout skrze internetové bankovnictví nebo mobilní aplikaci My Air. Po zadání několika důležitých údajů a scanu osobních dokladů může klient očekávat již jen oznámení o schválení či naopak neschválení půjčky. Sjednání a vedení půjčky Air Bank nabízí zdarma.

Navíc, pokud má zájemce možnost vložit mimořádnou splátku, opět nedochází k žádnému zbytečnému administrativnímu průtahu, stačí zkrátka peníze navíc bance poslat. Mimořádná splátka i předčasné splacení je zdarma.

Nezávislé porovnání

Půjček a jiných finančních produktů existuje na trhu obrovské množství. Aby se v tom člověk neztratil, může využít například srovnávač úvěrů. V přehledných a nezávislých článcích se zde nachází množství informací, které mohou usnadnit rozhodování při výběru vhodného úvěru.

Předchozí článekParkovací zábrany velmi efektivně ochrání vaše vyhrazené místo
Další článekAutomobilovému průmyslu v ČR budou chybět tisíce lidí