Nechte se inspirovat všestrannými způsoby využití stanů v zimě a rozhodněte se pro správný produkt.

Altán 3×3 – mobilní zastřešení

Extrémně krátká doba rozložení, nenáročná přeprava a nízká hmotnost altánu 3×3 jsou výhodou pro každého uživatele nebo vystavovatele. Altán je ideálním řešením pro mobilní zastřešení, zejména pokud je třeba stan postavit na krátkou dobu s častými přemisťováním. Stany jsou vhodné na prezentaci na veletrzích nebo vánočních trzích. Ideální produkt z naší nabídky je stan super hliníkový který se vyznačuje ultra lehkostí.

A proč jsou vhodné na zimu zejména hliníkové altány? Hliník nekoroduje a je odolný proti vlhkosti a chladu. Boční stěny a střecha jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyesteru s PVC vrstvou a jsou mrazuvzdorné, nepromokavé a necitlivé na teplotní výkyvy. Zachovávají si dlouhotrvající a intenzivní barvy i v zimě a poskytují optimální ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

K dispozici jsou různé modely v osmi velikostech a šestých barvách. Altány 3×3 mají různé využití: zastřešení zahradního nábytku, ochranu zboží nebo jako dočasný úložný prostor na prodej vánočních stromků.

Při pravidelném používání v zimě doporučujeme hliníkové stany Exclusive a Premium. Konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku se šestihrannými profily. Obecně platí čím více hran má stanová noha, tím větší stabilitu poskytuje. Altán s nohami ve tvaru hexagon nabízí mnohem větší stabilitu než stan se čtvercovými profily. Odolnost vůči větru zvládnou tyto modely do 70 km, což již představuje nasazení a zdolání extrémních podmínek.

Altán 3×3 i na gastronomické účely

Altány lze v zimních měsících vytápět a slouží například jako zastřešení stravování venku. Jsou ideální na prodej na vánočních trzích nebo jako zastřešení na Silvestra. Nabízejí vynikající ochranu proti povětrnostním vlivům a udržují teplo.

Všestrannost altánu je stejně inspirující jako jeho design a provedení.

Předchozí článekJdeme štěstí naproti se seznamkou randino.cz
Další článekVlastní výroba vám ušetří peníze