Umyvadlo volně položené na desce je velkým trendem v moderních koupelnách. Umyvadlo tak nechává svůj design vyniknout v celé jeho kráse. Zásadní výhodou je také to, že vám vznikne mnoho volného odkládacího prostoru na desce. Desky pod umyvadlo vždy vybírejte v kvalitním voděodolném materiálu, aby vám vydržely co nejdéle. 

Jaký materiál je nejlepší

Desky pod umyvadlo musejí být vždy z kvalitního materiálu, který je dostatečně voděodolný. Nejlepší volbou je zvolit laminát. Ten vám vydrží dostatečně dlouhou dobu bez nutnosti větší péče o něj, navíc je odolný také proti oděrkám. Deska pod umyvadlo ze dřeva vypadá také moc hezky, ale dřevo proti vodě tolik odolné není a je tak nutné ho ošetřit lakem. Musí se pravidelně utírat a kapky vody na desce nejsou v tomto případě žádoucí. Na materiálu nešetřete, v budoucnu to velmi oceníte.

Prostor, který oceníte

Umyvadlo na desce nejen, že vypadá moc hezky, ale získáte také dostatečné množství prostoru na své věci, které v koupelně musejí mít stále místo. Získáte tak mnoho volného prostoru na uložení kartáčku na zuby, kosmetických nezbytností, šminek a mýdla na ruce. Skvělé je, že i umyvadlo si můžete zvolit v jakémkoliv tvaru a z jakéhokoliv materiálu. Můžete ho umístit doprostřed desky nebo na okraj a získat tak netradiční vzhled vaší koupelny.

Předvrtané i nepředvrtané

Desky pod umyvadlo můžete pořídit s již předvrtaným otvorem na umyvadlo nebo nepředvrtané a umyvadlo tedy můžete umístit podle sebe, jak se vám to bude nejvíce líbit. Variabilní je i umístnění baterie. Stojánková baterie tak nemusí stát jen klasicky uprostřed, ale můžete zvolit i její umístnění na kraji umyvadla. Podle toho, jak vám to nejvíce vyhovuje. Jen pozor na to, abyste zvolili stojánkovou baterii v té správné a dostatečné výšce. 

Udělejte ze své koupelny moderní místo jednoduše a prakticky. 

Předchozí článekStřešní boxy Thule – nepostradatelný pomocník při převozu zavazadel
Další článekHáčkovací příze vybírejte hlavně podle účelu