Z nebe do pekla a zpět, to je název dokumentárního snímku o legendární brněnské hokejové Kometě.  Dokument divákovi ukazuje bohatou historii klubu, která sahá až do roku 1953. Kometa zažila řadu vzestupů a pádů, nikdy se však nevzdala a v letech 2017 a 2018 vybojovala po dlouhé odmlce extraligový titul. K návratu na výsluní klubu pomohla i podpora investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka. Kometa má na kontě celkem třináct titulů a je tak nejúspěšnějším hokejovým klubem v rámci české (československé) ligy.

Spojení Komety a DRFG nese své ovoce, jak na ledě, tak i mimo něj. Investiční skupinu Davida Rusňáka a Kometu, kromě lásky k Brnu, spojují stejné priority a hodnoty, což mezi nimi vytváří silné, dalo by se říci až rodinné, pouto.

Spojení DRFG a Komety pomáhá potřebným

Kometu ženeme kupředu i díky nové podpoře značky podílových investičních fondů CZECH FUND. Stal se z ní dokonce její generální partner. Partnerství DRFG a Komety není jen o hokeji a sponzoringu, společnými silami podporují potřebné.

Snad každý si vybaví brněnskou Českou ulici vyzdobenou barevnými deštníky. Co jste ale možná nevěděli je, že za celou touto akcí stojí Nadace DRFG, která ulici nejen vyzdobila, ale uspořádala deštníků s podpisy hokejistů. Ty se vydražily za více než 67 tisíc korun. Částka putovala na pomoc pro mentálně postižené a děti s autismem.

Tyto aktivity jsou dokladem toho, že skupina DRFG Davida Rusňáka se nesoustředí pouze na byznys, dluhopisy a podílové fondy. Snaží se podporovat a zlepšovat životní úroveň v regionech, i proto se pojí s hokejovou Kometou, jejíž kořeny sahají hluboko do historie a bez diskuzí ji ještě mnohokrát uvidíme na stupních vítězů! Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.

Předchozí článekTři evropská města v jediném dni
Další článekChcete bydlet ve vlastním? Tohle musíte splnit pro získání hypotéky