Už vás unavuje cestování po našich dálnicích? Nutno podotknout, že právem, protože stesky, které kolují o jejich špatném stavu nejsou smyšlené. Vypravit se na D1 znamená připočítat k hodině až dvěma jízdy ještě další 3 hodiny, kdy stojíte v kolonách. Najít objízdnou trasu je téměř nemožné. Pusťte se do zcela jiného cestování. Navštivte vzdušný prostor a vyzkoušejte aerotaxi.

Evropský prostor bez hranic

Již dlouho si můžeme užívat cestování po Evropě bez nutnosti hraničních kontrol. Vy teď zboříte ještě další hranici. Hranici dlouhých cest a přesunů mezi jednotlivými městy. Po evropských městech vás vezme privátní aerotaxi. Můžete si naplánovat i několik obchodních schůzek a vrtulník vás vždy počká tam, kde budete potřebovat. Domů se dostanete v naprostém pohodlí a místo cesty plné nervozity a bolesti v zádech vás čeká rychlá přeprava plná úchvatných výhledů do krajiny.

Pomůže vám v nesnázích

Dostali jste se někdy do situace, že jste zůstali v cizím městě bez dopravního spojení domů? Nebo jste se museli rychle přepravit na letiště a nebyl v jízdním řádu jediný vlak nebo autobus? V takovém případě sáhněte po zcela jiném dopravním prostředku. Po takovém, co vám umí zaručit rychlou dopravu i pohodlí. Soukromý let vrtulníkem. Vždy dodrží časový harmonogram, jelikož se na něj nevztahují objížďky a neuvízne v dopravních kolonách. Rychlostí dvě stě kilometrů v hodině vás pohodlně dopraví na místo určení. Zachrání vás, když bojujete o každou minutu času.

Příjemná cena soukromého letu

Soukromý let vás bude bavit nejen pro svou rychlost a nádherný výhled. Potěší vás i cena služeb. Kabina vrtulníku je určena pro tři cestující a hodina letu vychází asi na 9 000 korun. Vždy se vychází z celkového času, který strávíte na palubě vrtulníku, v reálné výši se započítávají přistávací poplatky. Celkovou a konečnou cenu budete mít dohodnutou předem, ještě před nástupem do kabiny.

Předchozí článekMini fotopast se hodí pro rodinný dům i velkou zahradu
Další článekDRFG podporuje hokejovou Kometu